Plenerowe Targi Ślubne


10 września 2017 r. w chorzowskim skansenie agencja ślubna Wedding Angels organizuje pierwsze w Polsce Plenerowe Targi Ślubne.

Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentuje blisko pięćdziesięciu wystawców z branży ślubnej. Będą wśród nich: fotografowie, filmowcy, floryści, dekoratorzy, projektanci mody ślubnej, twórcy papeterii, jak również makijażyści, fryzjerzy, cukiernicy, barmani, właściciele pojazdów do ślubu, muzycy i inni usługodawcy biorący udział w organizacji wesel i ślubów.

Targi odbędą się w naturze, której bliskie są klimaty boho, rustykalne i vintage, będą to wiodące trendy, ale oferta wystawców nie będzie ograniczać się tylko i wyłącznie do nich.

Dla odwiedzających przewidziano strefę chillout, w której będzie można odpocząć, posłuchać muzyki, napić się i posilić.

Targi odbędą się na terenie Muzeum "Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie" , przy ul. Parkowej 25, 41-500 Chorzów.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla posiadaczy biletów wejściowych na teren Muzeum. Cennik biletów.

Targi potrwają od godz. 11:00 do godz. 17:00.

Wystawców zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym prezentacje wystawców, gorące newsy i ogłoszenia można podglądać na bieżąco na naszym wydarzeniu na facebooku: http://bit.ly/2tElvfL

Targom patronują:

Portale ślubne:
SMART BRIDE
ŚLUB LOKALNIE
SWEET WEDDING
ŚLĄSKI PORTAL ŚLUBNY
ZESPÓŁ NAPIĘCIA PRZEDWESELNEGO

oraz
Radio RMF MAXXX

Gościem specjalnym i wystawcą wydarzenia jest projektantka sukien ślubnych
Karolina Twardowska Atelier.

Wydarzenie wspiera infrastrukturą techniczną Wypożyczalnia Pacyfik.

Oprawę muzyczną zapewni Agencja Artystyczna Dobra Muzyka.

Poznajcie naszych wystawców!

KAROLINA TWARDOWSKA ATELIER
Foto: Antonina Dolani
Karolina Twardowska to polska projektantka sukien ślubnych, o której dzieła zabiegają panny z kraju i zza granicy. Jej stylizacje charakteryzuje prostota i dbałość o detale.
Suknie z Atelier Karoliny Twardowskiej mają w sobie zwiewność, eteryczność, który to efekt uzyskują dzięki precyzyjnym krojom, jak również użytym materiałom – ich fakturze, kolorze i wykończeniu.  Suknie szyte są na miarę i dostosowane do potrzeb klientek. Więcej o Atelier Karolina Twardowska w serwisie: www.ateliertwardowska.com


LEJMAN DESIGN GROUP - WEDDING HUNTER
Lejman Design Group, to Karolina i Basia, niezwykle kreatywne i utalentowane florystki i dekoratorki prowadzące pracownię projektową zajmującą się kompleksową oprawą ślub i wesel w dowolnie wybranej tematyce przewodniej. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, z artystyczną swobodą i architektoniczną wyobraźnią. Ich projekty możecie podejrzeć w serwisie www.lejmandesigngroup.carbonmade.com oraz na facebooku i instagramie


ASCRAFT - PRACOWNIA PAPIERU
Pracownia Papieru ASCRAFT  to firma, która powstała z pasji do rękodzieła. Jej właścicielka sama stworzyła papeterię na swoje wesele. W ofercie ASCRAFT znajdziemy papeterię ślubną i okolicznościową, księgi gości oraz inne dekoracje stołu weselnego wykonane z papieru. Projekty ASCRAFT charakteryzują się elegancją i starannością wykonania. Pasują zarówno do eleganckich jak i rustykalnych wnętrz. Więcej o Pracowni Papieru ASCRAFT w serwisie: www.ascraft.pl

PERFECT LOVE - WEDDING PHOTOGRAPHY
PerfectLove, to fotograficzny duet, Monika i Łukasz. Spotkali się w szkole fotograficznej. Fuzja ich charakterów, zainteresowań i wiedzy zaowocowała powstaniem firmy.
Poza bogatą wyobraźnią i kreatywnością posiadają także odpowiednie zaplecze techniczne. Mówią, że starają się tworzyć fotografię ślubną, która podąża za trendami, ale zawsze z zachowaniem subtelności i klasyki oraz, że kochają swoją pracę, bo dzięki niej poznają ciekawych ludzi i stale się rozwijają. Działają zawsze we dwoje. Pracują na terenie całego kraju. Więcej informacji o PerfectLove w serwisie: www.perfectlove.pl

PEŁNĄ PARĄ STUDIO
Piękno ponad wszystko i jeśli już coś robić, to tylko pełną parą! Taką dewizą kieruje się w swojej pracy załoga Pełną Parą Studio. Ich styl to klimatyczna, subtelna, ale pełna emocji,   fotografia ślubna lifestylowa. Kładą nacisk na wysoką jakość zdjęć, przywiązują wagę do szczegółu. Jak mówią, w duszy gra im rock and roll, dlatego że pracują z sercem i pasją. Więcej informacji o Pełną Parą Studio : www.pelnaparastudio.pl


ADRIANNA STASIAK MAKE UP
Foto: Michał Wójcik
Makijaż jest jej pasją od zawsze. Wiedzę zdobywała u najlepszych w branży – uczyli ją Biar Beauty Group Agnieszka Broda, Ewa Gil, Magdalena Pieczonka i nadal nieustannie zbiera doświadczenia w tym kierunku. Precyzyjny i nienaganny look to jej wizytówka. Idealnie dobiera makijaż do typu urody i okoliczności. Potrafi bezbłędnie wydobyć największe atuty swoich modelek. Korzystając z usług Adrianny Stasiak można poczuć się wyjątkowo w ważnym dla siebie dniu. Prace firmy Adrianna Stasiak Make up można podglądać na bieżąco na jej profilu facebookowym.


JANINA TYŃSKA FOTOGRAF
Droga Janiny Tyńskiej do fotografii była długa, lecz dziś nie wyobraża sobie, żeby zajmować się w życiu czymś innym. Jej praca to jej pasja, radość i wyzwanie. Jak tylko najpiękniej potrafi opowiada historie o miłości starając się uchwycić wszystkie niepowtarzalne momenty w sposób naturalny i autentyczny. Jest otwartą i uśmiechniętą osobą. Więcej o jej pasji w serwisie www.janinatynska.com.


KWIATY W KREDENSIE
Kwiaty w kredensie to pracownia florystyczna, która nie boi się żadnych wyzwań. Uwzględniając wszelkie potrzeby nowożeńców, z powodzeniem realizuje projekty florystyczne w różnych stylach. To jednocześnie urzeczywistnienie marzeń i pasja, dzięki której klienci otrzymują nie tylko produkt pracy florysty ale i emocje zawarte w kwiatach. Bieżące realizacje pracowni Kwiaty w kredensie możecie podglądać na facebooku i instagramie.

WSPANIAŁA CHWILA
Wspaniała chwila to filmowo-fotograficzny duet - Marcin, Mateusz. Uwieczniają śluby pełne emocji i wzruszeń tak pięknie, żeby rejestrowany materiał pozwalał do nich z przyjemnością wracać. Zobaczcie sami filmową zapowiedź jednej z ich ostatnich realizacji.   Ich zdjęcia i filmy możecie podglądać w serwisie: www.wspanialachwila.pl  oraz na facebooku i instagramie.

HENNA ILLU
Foto: Inne Życie - Antonina Dolani
Henna Illu i prowadząca ją Joanna Cyd Petruczenko to prawie 10 lat doświadczenia w ozdabianiu skóry henną. Wspaniałe wzory, które wyszły spod jej ręki ozdobiły już wiele panien młodych i gości ślubów czy wieczorów panieńskich. Jeżeli poszukujecie niezwykłych wrażeń i przepięknych wzorów zapraszamy do malowania na stoisko Henna Illu. Więcej o artystce na blogu: www.hennaillu.pl oraz na facebooku i instagramie.

AKCJA KREACJA
Joanna Cyd Petruczenko poza wykonywaniem tatuaży henną wykonuje również ręcznie papeterię ślubną. Na stoisku Henna Illu znajdziecie ofertę AkcjaKreacja -  indywidualnie projektowane zaproszenia i grafiki z portretami i ilustracjami przygotowanymi przez wyjątkowych artystów.

BIERUŃSKIE BABECZKI
Na naszych targach nie zabraknie weselnych słodkości! Poznajcie nasze tegoroczne odkrycie - Bieruńskie Babeczki. Tworzą słodkie wypieki od podstaw, stawiając na jakość i lokalne składniki. Choć w ich codziennym menu królują babeczki, to z nie mniejszą pasją oddają się pieczeniu niestandardowych ciast i przygotowaniu słodkich stołów. Ich specjalnością w tej dziedzinie są ręcznie malowane torty! Więcej o Bieruńskich Babeczkach w serwisie www.bierunskiebabeczki.pl oraz na facebooku i instagramie .


MADE WITH LOVE
MADE WITH LOVE to kwiaciarnia tworzona z miłością. Są do dyspozycji zakochanych by doradzić, udekorować i zachwycić efektem. Na targach zaprezentują opcje dekoracji stołu prezydialnego w styl boho, bukiety ślubne, detale, które kochają oraz przymiarkę wianków ślubnych. Realizacje kwiaciarni MADE WITH LOVE można podglądać na ich profilu facebookowym: www.facebook.com/kwiaciarniamadewithlove .

PROSTA IDEA
Foto: Agnieszka Małek Photography
Poszukując inspiracji do naszej sesji boho, która promuje Plenerowe Targi Ślubne trafiłyśmy na blog Ani Rybickiej Prosta Idea, pasjonatki splatania sznurków i tworzenia z nich makram, lampionów, serwet i innych ozdób. Po obejrzeniu jej prac, wiedziałyśmy, że muszą znaleźć się na naszej sesji. Będą również i na naszych targach. Wszystkie prace Ani można za odpłatnością wypożyczyć na własny ślub, wesele czy sesję. Bieżące projekty Ani można podglądać poza blogiem na www.facebook.com/prostaidea i instagramie.

JAGODA OWCZAREK FOTOGRAFIA
Nasz kolejny wystawca, to osoba wyjątkowa. Od pierwszego kontaktu poczułyśmy do niej chemię, jakkolwiek to zabrzmi, bo kochamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się temu co robią. Jagoda Owczarek Fotografia bo o niej mowa, wykonała dla nas zdjęcia sesji boho promującej targi. Kocha lubić to co robi, stara się z każdej sesji wycisnąć to co najlepsze, a i tak zawsze czuje niedosyt, taka jest właśnie Jagoda. Koniecznie wpadnijcie poznać ją 10 września na naszych targach! Więcej zdjęć Jagody : www.jagodaowczarek.pl,
oraz na facebooku i instagramie

CDN...